Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: E.On také nabídne fixaci cen elektřiny

15. 12. 2008 | Jan Morkes


I poslední ze tří velkých operátorů s elektřinou, společnost E.On, nabídne svým zákazníkům speciální tarif garantující cenu elektřiny na příští dva roky. Detaily nabídky zatím nebyly zveřejněny, podobně jako u konkurence však bude nutné uzavřít smlouvu v prvních týdnech příštího roku. Fixaci cen ve speciálním tarifu už od prosince nabízejí jak společnosti ČEZ, tak Pražská energetika. Zákazník díky nim získává jistotu stálé ceny silové elektřiny (tvoří asi polovinu celkové ceny platby za 1 kWh), zároveň však na sebe bere závazek odebírání energie za stejnou cenu, i když reálná cena klesne.

 

Téma měsíce: Elektřina v roce 2009

Předpovídat přitom pohyby ceny elektřiny je značně ošidnou záležitostí, na níž se neshodnou ani odborníci. Podle komentáře ČEZ pro Nazeleno je klíčovou složkou tvorby ceny energetická burza a uzávěrka pro nákup cen na další rok. Ceny elektřiny v příštím roce vzrostou na průměrnou cenu 4,65 Kč za kWh

Související články

Tagy: Energie, Dům a zahrada, Ze světa, Události, Aktuálně, Energetika, Tepelná čerpadla, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Spotřebiče, Izolace, Okna, Větrání, Osvětlení, Kotle, Krby, Kamna, Komíny, NazelenoPlus, Dotace a úspory, Bydlení, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií