Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: E.ON nabízí svým zákazníkům zvýhodněné podmínky pro získání dotací z programu Zelená úsporám

19. 05. 2010 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

V rámci rozšiřování služeb pro zákazníky přichází energetická společnost E.ON s další nabídkou zacílenou na podporu úspor energie. Ve spolupráci s renomovanou dotační a poradenskou společností Renards nabízí svým zákazníkům zvýhodněné podmínky pro administraci žádosti o dotace z programu Zelená úsporám.
 
Energetická společnost E.ON dlouhodobě podporuje aktivity v oblasti hospodárného využívání energie,“ uvedl Vladimír Vácha, tiskový mluvčí E.ON. „Zejména pak zákazníky, kteří chtějí efektivněji využívat energii, a tím šetřit jak přírodu, tak i své peníze. Proto nyní přicházíme s  nabídkou, která umožní zákazníkům požádat o dotaci z programu Zelená úsporám výhodněji a bez zbytečných starostí.“

Nedílnou součástí zvýhodněného zpracování žádosti na klíč pro zákazníky společnosti E.ON je bezplatné prvotní posouzení každého případu,“ dodal Milan Sedláček, vedoucí oddělení Zelená úspora společnosti Renards.

Podrobnější informace o nabídce pro zákazníky E.ON jsou zveřejněny na internetových stránkách www.energieplus.cz.

Pokud pro realizaci úsporných opatření zákazník využije doporučované, prověřené partnery projektu Zelená úspora, získává zdarma vypracování žádosti o dotaci (netýká se vypracování technické dokumentace a odborného posudku, které musí být součástí žádosti a na které je také možnost získat dotaci).

Pokud se zákazník E.ON rozhodne využít jiné než doporučované dodavatele, může využít slevu 15 % ze standardního ceníku společnosti Renards za administraci žádosti o dotaci a případně i další související služby.

Slevu 15 % získá zákazník E.ON po předložení nebo zaslání E.ON bonusové poukázky na adresu společnosti Renards. E.ON bonusovou poukázku získá zákazník na www.energieplus.cz nebo na E.ON Zákaznické lince 840 111 333.

Projekt Zelená úspora

Tagy: Aktuálně, EnergiePlus+, Dotace a úspory, Dotace, Zelená úsporám

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií