Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: E.ON nabízí 15% slevu na úsporné žárovky v prodejnách Baumax

13. 11. 2009 | Tisková zpráva


Každý zákazník energetické společnosti E.ON může získat slevu ve výši 15 % na nákup energeticky úsporných žárovek v prodejnách Baumax. Akce se vztahuje na veškerý sortiment energeticky úsporných žárovek zakoupených v kterékoli prodejně Baumax v České republice.

Pro využití slevy je nezbytné předložit a odevzdat na pokladně v prodejně Baumax vyplněnou E.ON slevovou poukázku, kterou si zákazník vytiskne na www.energieplus.cz. Sleva bude uplatněna přímo při nákupu zboží.

Tato akční nabídka je připravena ve spolupráci se společností Baumax a platí do 31. ledna 2010.

Kromě slevy na energeticky úsporné žárovky nabízí E.ON svým zákazníkům také další výhodné slevy na vybrané zboží v prodejnách Baumax. Navíc E.ON nabízí svým zákazníkům možnost využít příspěvek až 3 000 Kč na nákup energeticky úsporných spotřebičů značky Whirlpool. Více informací mohou zákazníci získat na E.ON Zákaznické lince 840 111 333 nebo na www.energieplus.cz.

Energetická společnost E.ON cítí velkou odpovědnost nejen za spolehlivé dodávky energie a kvalitní služby zákazníkům, ale také za životní prostředí. Proto E.ON dlouhodobě podporuje projekty a aktivity vedoucí k úsporám energie a efektivnímu využívání energie, zejména u svých zákazníků.

Tagy: Energie, Aktuálně, Bydlení, Osvětlení

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií