Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: E.ON finančně pomůže zákazníkům postiženým povodněmi

31. 05. 2010 | Tisková zpráva


Energetická společnost E.ON se rozhodla stejně jako při loňských záplavách finančně vypomoci svým zákazníkům, kteří byli postiženi květnovými povodněmi. „Chceme opět lidem částečně pomoci zmírnit následky povodní a záplav,“ uvedl mluvčí společnosti E.ON Vladimír Vácha. Každé prokazatelně postižené domácnosti, která se o dar přihlásí do konce června letošního roku, bude poskytnut dar ve výši 3 500 Kč. „Podle našich předběžných odhadů se bude jednat o řádově stovky domácností, a to převážně na jižní Moravě,“ odhadl mluvčí.

Výši částky, tedy zmíněných 3 500 korun na domácnost odůvodňuje společnost následovně. „Právě tato částka představuje zhruba průměrné náklady na spotřebu elektřiny na nepřetržitý chod jednoho vysoušeče po dobu 10 dní,“ doplnil mluvčí E.ON. O možnosti získat dar se občané postižených obcí dozví na internetových stránkách společnosti www.eon.cz nebo na Zákaznické lince 840 111 333.

Finanční pomoc se týká  zákazníků společnosti E.ON Energie a  vztahuje se výhradně na domácnosti a rekreační objekty, tedy na stavby ur-čené k bydlení. Do pomoci tedy nejsou zahrnuty zahrady, samostatné garáže apod.

Letní povodně postihly v distribuční oblasti energetické společnosti E.ON zejména povodí řeky Moravy na území Jihomoravského a Zlínského kraje.

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií