Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: E.ON Energometr: unikátní srovnávač výdajů za energie

04. 06. 2014 | Komerční sdělení


Portál EkoBonus.cz je bohatší o další šikovnou aplikaci. Díky E.ON Energometru si může každá domácnost snadno zjistit, jak je na tom se spotřebou energií. Stačí zadat několik údajů do jednoduchého formuláře a během chvilky uvidíte přehledné srovnání. Součástí vyhodnocení jsou i tipy, jak do budoucna ušetřit.

Se srovnávači cen energií jako by se na internetu roztrhl pytel. Jejich cílem však často bývá přesvědčit návštěvníka ke změně dodavatele a následně získat provizi. Hodnoty možných úspor jsou jen hrubým odhadem a nereflektují konkrétní situaci. E.ON Energometr je ale jiný! Vznikl primárně jako nástroj pro stávající zákazníky E.ON, kteří získají během pár okamžiků přehled o tom, jak jsou na tom v porovnání s ostatními.

Jak Energometr funguje?

Základem aplikace je databáze domácností včetně údajů, které mají vliv na spotřebu energií (počet členů, typ nemovitosti, podlahová plocha...). Po vyplnění formuláře vybere aplikace z databáze vzorek těch nejpodobnějších, se kterými Vaše výdaje porovná. Získáte tak informaci, jak jste na tom s účty za plyn a elektřinu oproti ostatním srovnatelným domácnostem. Dle charakteru vaší domácnosti nabídne aplikace také tipy, jak účty za plyn či elektřinu snížit.

Přejít na E.ON Energometr >>

Tagy: Energie, Aktuálně, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií