Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Dřevostavby: Najděte si tu svoji v přehledném katalogu!

22. 02. 2010 | Tisková zpráva


Hledáte projekt rodinného domu na bázi dřeva pro vaše nové bydlení, realizaci dřevostavby pro inspiraci, nebo firmu, která zrealizuje vaše sny o bydlení?

Pak zadejte do vyhledávače adresu http://www.vsechnydomy.cz/ nebo přijďte na stánek časopisu Dřevo&stavby na veletrhu Dřevostavby, kde vám ZDARMA vydáme tištěnou novinku - Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010!

Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010
Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010

Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010 je ročenkou časopisu Dřevo&stavby a slouží jako přehled firem zabývajících se realizací či projektováním domů na bázi dřeva.

Má i svoji avizovanou internetovou verzi navíc s podrobným vyhledáváním projektů podle individuálních požadavků. Prohlédnout si ji můžete na adrese http://www.vsechnydomy.cz/, kde se v tuto chvíli prezentuje 62 dodavatelů a výrobců dřevostaveb a 734 domů a projektů. Jejich počet bude samozřejmě neustále narůstat.

Pokud se pro Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010 nemůžete na náš stánek dostavit, pak ji můžete získat spolu s vydáním 2/2010 časopisu Dřevo&stavby na novinových stáncích.

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií