Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Dřevěné pelety a brikety za jednotné jarní ceny!

30. 04. 2010 | Tisková zpráva


Ačkoli zima skončila teprve před několika týdny, vyplatí se už nyní zajistit si dřevěné pelety a brikety na další topnou sezónu. Během roku cena pelet a briket stoupá a v zimě je asi o 20 % vyšší než na jaře. Společnost CDP Ekopaliva  je si toho dobře vědoma a proto pro své zákazníky připravila speciální jarní ceny dřevěných pelet a briket.

CDP Ekopaliva nabízí nový koncept rozvozu zboží od 4 tun po celé České republice. Díky dopravní technice je společnost schopna zákazníkům garantovat distribuci paliva a bezkonkurenční službu v dopravě, kdy zboží dopraví až na místo pomocí cisterny nebo soupravy s manipulátorem. CDP Ekopaliva tak výrazně podpoří zákazníky, kteří se rozhodnou předzásobit se palivem na celou sezónu. Od dubna pak je možné využít i splátkové financování nákupu za jarní ceny

Garantovaná cena dopravy po celé ČR:

  • Od 4 t – 500 Kč
  • Od 7 t – zdarma

Více informací o jednotných jarních cenách pelet a dřevěných briket najdete na http://www.cdp-ekopaliva.cz

Tagy: Aktuálně, Vytápění, Krby, Kamna, Biomasa, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií