Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Dražba mobilního pasivního domu za 1 Kč začíná

12. 09. 2012 | Tisková zpráva


Od středy 12. září mohou první zájemci přihazovat do aukce mobilního pasivního domku. Přesně v 11:30 vypukne online dražba na Aukro.cz a zúčastnit se jí můžete i vy. Začíná se na jedné koruně.

Jak získat pasivní dům v dražbě

Dražba mobilního pasivního domu probíhá od středy 12. září na Aukro.cz a zúčastnit se jí může opravdu každý. Vyvolávací cena je jedna koruna a postup je jednoduchý:

  • Založte si účet na Aukro.cz 
  • Vyhledejte aukci „Mobilní pasivní dům“ nebo použijte tento odkaz.
  • Zadejte nejvyšší cenu, za kterou byste chtěli dům koupit a klikněte PŘIHODIT!
  • Hlavně nezapomeňte sledovat aukci až do poslední minuty.

Dražba končí v sobotu 22. září v 11:30.
Mobilní pasivní dům, který můžete v aukci získat je přesně ten, který Centrum pasivního domu a jeho partneři stavěli před zraky návštěvníků brněnského stavebního veletrhu. Více o projektu „Stavíme pasivní dům – na vlastní oči“ najdete zde.

Jedná se o mobilní dřevostavbu, při jejíž stavbě byly použity materiály a technologie využívané při stavbě pasivních domů. Dispozice domu je 1+kk a vnější rozměry 7,5 m x 3,5 m s výškou 3,5 m. Součástí dražby je i veškeré vnitřní vybavení domu a nový majitel jej tak bude moci ihned začít používat k bydlení, nebo například jako kancelář. To už bude jen na něm.

„Během léta jste si mohli přijít dům prohlédnout do brněnského Národního stavebního centra, které se stalo jeho dočasným útočištěm. Pokud jste to nestihli, další příležitost budete mít na pražském veletrhu FOR ARCH 2012, kde bude dům v termínu od 18. do 22. září opět otevřen veřejnosti,“ zve Jan Bárta, ředitel sdružení Centrum pasivního domu.

Budete také moci využít bezplatné poradenství od odborníků z Centra pasivního domu a získat odpovědi na otázky týkající se jak draženého domku, tak úspor energií, rekonstrukcí nebo pasivního bydlení.

Součástí doprovodného programu Centra pasivního domu na veletrhu FOR ARCH 2012 budou komentované prohlídky draženého domu i dokument z jeho stavby. Závěrečnou půlhodinu aukce, kdy se budou přihazovat poslední koruny, a napětí se bude dát krájet, bude na veletrhu moderovat Eva Decastelo.

Více informací o akci najdete na www.pasivnidomy.cz/drazba. Nezapomeňte sledovat průběh dražby a v sobotu se přijďte podívat, jak to nakonec všechno dopadne.

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií