Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Dotace na ekologické kotle nyní po celé ČR

31. 05. 2013 | redakce Nazeleno.cz


Úspěšný program dotací na pořízení ekologických kotlů, který nyní běží pouze v Moravskoslezském kraji, by se měl rozšířit na celou republiku. Novinku včera oznámil ministr životního prostředí Tomáš Chalupa. Dotace na moderní ekologický kotel tedy budou moci čerpat všichni obyvatelé ČR, pokud se ovšem jejich kraj do programu zapojí.

Cílem dotací na výměnu kotle je snížit znečištění ovzduší z lokálních zdrojů tepla. Moravskoslezský kraj proto bude mít kvůli nejvíce znečištěnému vzduchu stále prioritu. První výzva programu by měla být spuštěna na začátku prázdnin a na dotace bude z ministerstva vyčleněno 80 milionů korun. Podporovány budou kotle minimálně třetí emisní třídy, dotaci bude nově možné získat i na peletový kotel. Výše dotace činí zhruba polovinu ceny kotle.

Zdroj: ČTK

Tagy: Tipy k úspoře, Aktuálně, Vytápění, Dotace a úspory, Dotace, Vytápění

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií