Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Dodavatele elektřiny letos změnilo už 111 000 domácností

11. 10. 2010 | redakce Nazeleno.cz


Zájem o změnu dodavatele elektřiny roste. Od počátku roku změnilo svého obchodníka s elektřinou na 165 000 domácností a firem.

Od ledna do konce září 2010 tak změnilo dodavatele elektřiny dvojnásobné množství odběratelů než před rokem. O změnu dodavatele elektřiny projevují zájem především domácnosti – od počátku roku změnilo obchodníka s elektřinou na 111 000 domácností.


Vše o cenách energií na www.cenyenergie.cz

Motivace? Zdražování elektřiny

Zájem o alternativní dodavatele elektřiny je podle všeho motivován zdražením elektrického proudu v roce 2011. Podle posledních odhadů Energetického regulačního úřadu by cena elektřiny měla narůst o 12,7 %.

Domácnosti, které proud používají na svícení a k napájení běžných elektrospotřebičů, by si oproti letošnímu roku připlatily asi 1 300 korun. Domácnostem, které elektřinou také vytápějí a používají ji na ohřev vody, by mohly náklady podle odhadů narůst o 7 700 korun.

Kolik můžete ušetřit změnou dodavatele, si jednoduše spočtěte na kalkulačce našeho partnerského serveru Ceny energie

Související články

Tagy: Energie, Aktuálně, Ceny energií

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií