Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Do konce října nejlepší MAGMARELAX® se slevou 20 % + měření termokamerou zdarma

19. 10. 2011 | Tisková zpráva


S novou akční nabídkou nejlepší foukané minerální izolace MAGMARELAX® přichází společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Do konce října lze pořídit zateplení půdy za bezkonkurenčních podmínek. Pouze u společnosti IP Polná a pouze do konce října získáte izolaci nejkvalitnější minerální vlnou MAGMARELAX® ECO se slevou 20 %.

Ke slevě 20 % na MAGMARELAX® ECO nyní navíc nabízíme záruku 10 let pro rodinné domy a v rámci této záruky měření termokamerou zdarma.

Foukaná minerální izolace: Zateplení stropu snadno a rychle

Zateplení stropu vám ušetří ročně tisíce. Víme, že teplo stoupá vzhůru stejně jako pára nad hrncem, a tak ho nejvíc, až 30 %, uteče bez užitku stropem. Nejúčinnějším způsobem zateplení obytných prostor je tedy zateplení stropu, jinak řečeno – podlahy na půdě – foukanou minerální izolací. Pokud je současná podlaha půdy dutá, fouká se izolace přímo do ní. V případě, že tam dutina není, je nejlepším řešením nová podlaha půdy z OSB desek, která se touto izolací zateplí.

Samotné foukání izolace do dutiny je běžně hotové za 3 hodiny a nová podlaha je tak i s izolací za den na svém místě, plně připravena k užívání. Veškeré práce probíhají bez většího nepořádku, nadměrného hluku a jen s minimální prašností. Nejsou potřeba stavební úpravy ani postavit lešení. Foukání probíhá silnou hadicí z auta před domem. Vše se děje za plného chodu domácnosti.
Neváhejte, můžete výrazně ušetřit již letos. Nečekejte na zvýšení sazby DPH a růst cen energií v příštím roce.

Více informací získáte na www.ippolna.cz a na bezplatné telefonní lince 800 100 533.

Přidejte se k více než 12 tisícům spokojených zákazníků a zašlete nezávaznou poptávku ještě dnes!

O společnosti IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., je specializovaná firma zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Je výhradním dodavatelem systému foukané kamenné vlny MAGMARELAX® pro Českou republiku. Společnost se zabývá také poradenskou činností, zejména pak návrhy opatření směřujících k úsporám nákladů za vytápění. Součástí služeb je také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Od roku 2003 má společnost zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2008 certifikovaný společností DNV.

IP IZOLACE POLNÁ vznikla v roce 1995 jako fyzická osoba. V roce 1997 se přeměnila na společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Do roku 2011 společnost zrealizovala zakázky pro více než 12 000 zákazníků.

Společnost se sídlem v Polné u Jihlavy nabízí zákaznický servis ve všech regionech České republiky. Své zastoupení má i na Slovensku.

Související články

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Střecha, Izolace

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií