Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Distributoři nové fotovoltaické elektrárny stále nepřipojují

06. 10. 2011 | Tisková zpráva


Před dvěma týdny se zdálo, že by nové fotovoltaické elektrárny mohly být opět připojovány do sítě. Distribuční společnosti přislíbily, že budou žádosti o připojení solárních elektráren posuzovat individuálně.  Podle České fotovoltaické průmyslové asociace (CZEPHO) je ale skutečnost jiná. Jen společnost PRE skutečně dodržuje příslib a posuzuje projekty individuálně.

Naopak distribuční společnosti ČEZ a EON se zatím chovají velmi netransparentně. Nadále vydávají plošné negativní stanovisko k žádostem. Budeme žádat oficiální a jasné stanovisko distribučních společností,“ uvedl Aleš Spáčil, předseda představenstva CZEPHO.

Při zasedání kulatého stolu 19. září, za který zasedli zástupci CZEPHO a distribučních společností, však také ČEZ přislíbil, že bude posuzovat žádosti individuálně. „Ačkoli informace, které dnes zazněly, byly nejasné, můžeme říct, že PRE se k opětovnému připojování fotovoltaických elektráren staví velmi vstřícně. I ČEZ říká, že bude posuzovat elektrárny individuálně a já jim věřím. E.ON využije všechny cesty, jak občana ve snaze o energetickou nezávislost zastavit,“ uvedl po jednání u kulatého stolu Aleš Spáčil.

 

Tagy: Aktuálně, Fotovoltaika

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií