Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Dárkoviny.cz: první nezávislá databáze tipů na dárky

13. 07. 2009 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Společnost xBizon, s.r.o., provozovatel internetových magazínů Nazeleno.cz (www.nazeleno.cz) a Napalubu.cz (www.napalubu.cz), spouští k dnešnímu dni nový server Dárkoviny.cz, jediný nezávislý portál pro výběr dárků na českém internetu. Vedle stovek originálních tipů přináší Dárkoviny také unikátní funkci, díky které nikdy nezapomenete na výročí svých blízkých. 

Cílem serveru Dárkoviny je nabídnout uživatelům internetu největší online databázi dárků. Hlavním kritériem při výběru dárku je jejich originalita, každý jednotlivý tip na stránkách Dárkoviny.cz je opatřen detailním popisem včetně hodnocení redakce i návštěvníků.

Jan Morkes, media manager společnosti xBizon, s.r.o., k tomu dodává: „Na českém internetu se můžete setkat s řadou serverů, které svým návštěvníkům přináší tipy na dárky. Naprostá většina z nich je však skrytě propojena s konkrétním e-shopem či agenturou. Informační hodnota takového webu se pak více či méně rovná nule, stejně tak chybí jakákoliv další aktualizace nebo rozšíření počtu tipů na dárky“. Dárkoviny jdou proto odlišnou cestou, když zdůrazňují svou obsahovou nezávislost a přidávají řadu bonusů navíc.

„Cílem Dárkovin je veškeré tipy na dárky přinášet v takové formě, aby měl návštěvník možnost snadno si vybrat. To zahrnuje několik jednoduchých způsobů, jak si může výběr dárků vhodně upravit,“ dodává. Návštěvníkovi je proto k dispozici množství filtrů pro zpřesnění jeho vyhledávání, může také využít hodnocení redakce a návštěvníků pro rozpoznání skutečně zajímavého tip na dárek. Po zaregistrování se mu také aktivuje funkce emailových upomínek, které mu připomenou každý svátek či výročí jeho blízkých – a samozřejmě zdarma přidají tip na originální dárek.

Server Dárkoviny.cz slibuje svým návštěvníkům vedle neustálého rozšiřování databáze také vytváření speciálního obsahu pro každý významný svátek. „Aktivní vyhledání nových tipů je naše priorita. Chystáme proto speciální úpravy webu ke každému zajímavému svátku, k tomu přidáváme také konkrétní články a tipy např. jak dárek zabalit, čemu se při jeho koupi vyvarovat apod. Další funkce jsou v přípravě a spustíme je na podzim,“ slibuje Michal Kašpárek, šéfredaktor serveru.

Více informací o serveru Dárkoviny.cz naleznete na stránkách www.dárkoviny.cz.

Související články

Tagy: Energie, Potraviny, Doprava, Dům a zahrada, Ze světa, Události, Komentáře, Věda, Tiskové zprávy, Aktuálně, NazelenoPlus, Bio, Volný čas, Bydlení, Stavba a rekonstrukce

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií