Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Další překážka k dennímu používání elektrokola padla – je možné si jej pojistit. A teď dokonce na rok úplně zdarma.

17. 09. 2012 | Tisková zpráva


ekolo.cz, největší český výrobce elektrokol, ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou (CPP), přichází s novinkou – možností pojistit si elektrokolo značky AGOGS proti krádeži, loupeži, vandalismu i zničení při nehodě, a to včetně záruky další mobility uživatele. 
     
Krádeže jízdních kol, a to včetně elektrokol, jsou u nás bohužel stejně časté jako krádeže automobilů. Obsah databáze odcizených e-kol na stránkách jejich výrobce mnoho zájemců dosud odrazoval od toho si jízdu na něm vyzkoušet, protože nebylo možné si tento nejrychlejší městský dopravní prostředek efektivně pojistit. A přitom, parkování elektrokola ve městě s kvalitním zámkem a nyní s pojištěním proti všem rizikům je tak snadné. 

V rámci Evropského týdne mobility se společnost ekolo.cz rozhodla dát dárek všem zájemcům o elektrokolo a náklady na pojištění všech pojistných rizik uhradí v plné výši za nového majitele elektrokola. Standardní výše pojistného v nabídce ČPP se pohybuje mezi 4,5 – 6,5% dle ceny kola a dle výběru typu pojistky.  

„Vedle kvalitního elektrokola, výběru správné trasy a bezpečné jízdy je možnost pojištění důležité, aby se jízda na kole stala běžnou součástí dopravy po městě. Jsem rád, že jsme našli silného partnera, který je schopen je našim zákazníkům zajistit. A pro každého, kdo se rozhodne od 18. září až do 17. října začít jezdit na elektrokole nabízíme uhrazení kompletní pojistky“, říká jednatel ekolo.cz Jakub Ditrich .


    
Kupříkladu standardní cena za pojištění všech rizik pro nejoblíbenější elektrokolo AGOGS SilverGo v prodejní ceně 26.388 Kč je 1.715 Kč (6,5% z ceny kola).  Tolik tedy nyní ušetří každý zájemce o nový dopravní prostředek. U dražších kol je pochopitelně úspora ještě vyšší.

Bezplatné sjednání pojistky nabízí jak Showroom elektrokol ekolo.cz v pražských Holešovicích, ale i všichni obchodní partneři značky AGOGS po celé České republice.

Více informací o pojištění elektrokol naleznete na stránkách ekolo.cz nebo na webu ČPP.

 

Tagy: Aktuálně, Technologie, Elektrokola

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií