Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Další kolo Nové zelené úsporám startuje nejspíš v dubnu

24. 02. 2015 | Michal Doležel


Další kolo dotačního programu Nová zelená úsporám by mělo být spuštěno v dubnu. Podle prvních a zatím nepotvrzených zpráv by měl být proces podávání žádostí o dotace opět trochu jednodušší. Podle Ministerstva životního prostředí by se měla více zefektivnit komunikace s žadateli, která bude probíhat v maximální možné míře elektronicky. V žádostech bude nyní potřeba méně příloh a žadatelé budou mít větší volnost ve výběru materiálů a dodavatelů.

Důležitou změnou pro žadatele je, že povinnost výběru dodavatele ze Seznamu výrobků a technologií zanikne. Žadatelé o dotace už tedy nebudou muset vybírat pouze schválené dodavatele, produkty a technologie. Bude ale potřeba doložit, že vybraný materiál či technologie vyhovují podmínkám programu. S tím ale určitě rád pomůže každý schopný dodavatel. Na dubnovou výzvu se počítá s celkovou alokací 1,1 miliardy Kč. Výzva je opět určena majitelům rodinných domů, MŽP ale letos připravuje dotace v rámci Nové zelené úsporám i pro bytové domy. 

Související články

Tagy: Aktuálně, Dotace a úspory, Zelená úsporám

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií