Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Dahon IOS: Kompaktní full-size skládačky, které nabijí mobil

19. 08. 2009 | Tisková zpráva


TISKOVÁ ZPRÁVA

Na největší výstavě jízdních kol v Evropě, Eurobike v Německu, představí značka Dahon své novinky ze světa skládacích kol pro rok 2010. A protože je Dahon lídrem ve svém oboru a věnuje se především vývoji nových pokrokových technologií, je třeba očekávat opravdu revoluční řešení.

Největším lákadlem bude nová řada kol IOS, která je v nabídce Dahonu zařazena mezi skládací kola plnohodnotné velikosti. Rozvor kol, geometrie posezu a celkové jízdní vlastnosti jsou u nich totožné s koly plnohodnotných velikostí. Patentovaná technologie skládání od Dahonu je ale umožňuje složit během několika sekund tak, že zůstanou jen o něco málo větší než 20“ skládačky. Ti, kteří chtějí mít plnohodnotné kolo, které však bude malinké po složení, najdou v IOSu konečně tu pravou koncepci.

Skládací kolo Dahon

Při výrobě hliníkových rámů řady IOS je používána technologie hydroformingu, která umožňuje organický design rámu bez nudných rovných tvarů, který je navíc velmi pevný a lehký. Proto je možné IOS považovat za jedno z nejpevnějších kol v nabídce Dahonu.

Při vývoji tohoto skládacího kola se designéři od Dahonu drželi hesla „Integrace“. Proto najdou cyklisté na IOSu všechno, co si jen můžou při pravidelném používání kola přát. Pumpičku v sedlovce, osvětlení zabudované do představce či dynamo v předním náboji. A naprosto převratná bude i možnost nabíjení mobilních telefonů, GPS a všech dalších přístrojů, které pro nabíjení využívají USB port.

 

Další novinkou ve světě kol je i patentovaný systém nastavitelného a zároveň i skládacího představce, který se během chvilky přizpůsobí výšce nebo stylu jízdy kteréhokoliv cyklisty. IOS je zkrátka novou zkratkou pro moderní a svobodnou jízdu na kole.

Dahon IOS, nabíjení mobilu

Na českém trhu bude řada skládacích kol IOS představena v listopadu na veletrhu Bike Brno (Sport Life). Na základě zájmu českých zákazníků ji pak firma AZUB BIKE, výhradní dovozce skládacích kol Dahon do ČR, uvede v roce 2010 do prodeje na českém trhu.
  

Související články

Tagy: Doprava, Ze světa, Tiskové zprávy, Aktuálně, NazelenoPlus

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií