Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Chystáte se stavět? Zkuste to výhodně s KM Betou

10. 10. 2012 | Tisková zpráva


Potřebujete spočítat, kolik materiálu bude třeba na hrubou stavbu, případně na střechu či omítky, a kolik vás to bude stát? Pomůže KM BETA díky nabídce bezplatných kalkulací a výpočtových programů. Získaná data lze použít jako nákupní seznam na e-shopu KM BETA, kde ušetříte až 40 % nákladů!

Pro získání přesného výpočtu potřeby zdicích, případně střešních prvků, keramických stropů či malt a omítek stačí zaslat výkresovou dokumentaci e-mailem na kmbeta@kmbeta.cz nebo poštou (KM Beta a. s., Obchodní oddělení, 696 81  Bzenec – Přívoz). Zpátky získáte zcela zdarma přehled potřebných prvků i jejich cenu se započtením aktuálních slev.

Chcete-li počítat sami, máte možnost při orientační kalkulaci střechy prostřednictvím jednoduchého programu, který najdete zde. Pro přesný výpočet využijte nový program KM BETA KALKULÁTOR. Program je zdarma ke stažení zde.

Kalkulace jako nákupní seznam

Díky kalkulacím a výpočtovým programům můžete snadno nakupovat i na e-shopu KM Beta. Stačí vyhledat konkrétní položky z kalkulace a doplnit je do seznamu v „nákupním košíku“. Po zadání fakturačních údajů následuje automatické sestavení objednávky a možnost výběru smluvního prodejce (pokrývače) z regionu. E-shop KM BETA představuje maximální komfort při nákupu!

K trvale nízkým cenám na e-shopu se nyní přidaly podzimní slevy. Zjistěte si, kolik teď při stavbě ušetříte!

 

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Střecha, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií