Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Chcete vědět vše o výměně a montáži oken? Navštivte www.montazokna.cz!

19. 08. 2009 | Tisková zpráva


Vyměňujete okna nebo v novostavbě zasazujete úplně nová? Pak vám jistě přijdou vhod informace o tom, na co si dát při montáži pozor, jak se na ni připravit a kde může vzniknout problém. Právě proto je tu nový web www.montazokna.cz.

Cílem stránek je poskytovat ucelené a kompletní informace, týkající se montáže oken a balkónových dveří, které jsou shromážděny na jednom místě a navíc přímo odkazují na vybrané články na odborných zpravodajských portálech.

Montáž okna
Náhled stránek www.montazokna.cz

Při obsahové tvorbě stránek bylo bráno na zřetel, aby poskytované informace byly srozumitelné široké skupině zájemců jak z řad odborné, tak i laické veřejnosti.Web je rozdělen do několika přehledných kategorií, v nichž najdete informace vždy ke konkrétní části montáže (od přípravy až po finální detaily).

Čtenáři mohou také využít služeb odborných poradců, které mohou na stránkách www.montazokna.cz kontaktovat online.

Související články

Tagy: Dům a zahrada, Aktuálně, Okna, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Okna a dveře

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií