Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Chcete ušetřit za energie? E.ON Poradenské centrum vám pomůže!

29. 02. 2012 | Portál EnergiePlus+


Potřebujete poradit v oblasti úspor energií? Chtěli byste se lépe vyznat v nabídce tepelných čerpadel? Nebo uvažujete o solárních panelech na střechu, ale nevíte jak postupovat? Odborníci z E.ON Poradenského centra jsou připraveni vám pomoci.

E.ON Poradenské centrum nabízí službu technického poradenství, které se zabývá především úsporami energií. Klientům zde poradí v otázkách spojených s vytápěním, zateplováním domů nebo solárním ohřevem vody. Tyto služby jsou poskytovány zdarma. Dále si v E.ON Poradenském centru můžete již za poplatek nechat vyhotovit energetický průkaz budovy nebo další související odborné studie.


Odborníci z E.ON Poradenského centra vám pomohou snížit účty za energie.

Na E.ON Poradenské centrum se můžete obrátit jednak osobně, ale také telefonicky či prostřednictvím e-mailu či odpovědního formuláře na internetových stránkách EnergiePlus+. Pokud preferujete telefonické spojení, můžete si přes internet rezervovat čas, kdy vám energetický poradce zdarma zatelefonuje. Stejně tak si můžete rezervovat i čas osobní schůzky.

E.ON Poradenské centrum funguje v Českých Budějovicích již více než rok. Za tu dobu využilo služeb technického poradenství téměř 2000 zájemců.

Rozhovor s energetickou auditorkou Ing. Hanou Vaclíkovou z E.ON Poradenského centra najdete zde.

Další informace včetně možnosti rezervace telefonátu či návštěvy najdete zde.

Kontaktní údaje

E.ON Poradenské centrum
České Budějovice
F. A. Gerstnera 6 (u zimního stadionu)
 
Otevírací doba: každý pracovní den 10 – 17 h
tel. 387 868 142
e-mail poradce@eon.cz
www.eon.energieplus.cz

Tagy: Aktuálně, EnergiePlus+

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií