Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Červnová "happy hour": Inzerce na 3 webech za cenu 1!

08. 06. 2011 | Tisková zpráva


V červnu nabízíme novým inzerentům šanci propagovat svou společnost za podmínek, které se nebudou opakovat. V rámci tzv. „happy hour“ můžete získat inzerci na třech webech za cenu jednoho.

Nabídka se týká webů Nazeleno.cz  (80 000 návštěvníků měsíčně), Svět-bydlení.cz (70 000 návštěvníků měsíčně) a Cenyenergie.cz (40 000 návštěvníků měsíčně), které shodně informují o otázce energií a úsporné stavby i bydlení.

Slevová akce platí při objednání do 30. června, u bannerů je podmínkou realizace kampaně v letních měsících roku (červen – srpen 2011). U PR článků či jiné formy textového sdělení je možné inzerci čerpat až do konce roku 2011.

Nabízené inzertní formáty (vydání na 3 serverech):

  • PR článek – 9 900 Kč bez DPH (původní cena 32 700 Kč)
  • Banner Skyscraper 120x600*  – 30 000 Kč bez DPH (původní cena 76 000 Kč)
  • Banner Leaderboard 745x100* – 36 000 Kč bez DPH (původní cena 90 000 Kč)
  • Zpětný odkaz** – 24 000 Kč bez DPH (původní cena 48 000 Kč)

* Kalkulace na období 1 kalendářního měsíce zveřejnění banneru. Minimální doba objednání 14 dní. 

** Kalkulace na období 1 kalendářní roku zveřejnění zpětného odkazu v patičkách serverů.

Tagy: Energie, Aktuálně, Energetika, Solární energie, Tepelná čerpadla, Fotovoltaika, NazelenoPlus, Emise CO2, Globální oteplování, Politika, Technologie, Biopaliva, LPG a CNG, Hybridy a elektromobily, Gadgets (Ekobydlení), Bio, Volný čas, Přírodní kosmetika, Zdravá výživa, Alternativní medicína, Biomóda, Biopotraviny, Dotace a úspory, Dotace, Bydlení, Větrání, Odpady, Úsporné spotřebiče, Osvětlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Komíny, Rekuperace, Střecha, Okna a dveře, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Vytápění, Podlahové vytápění, Krby, Kamna, Přímotopy, Plynové kotle, Biomasa, Jaderná energie, Větrná energie, Vodní energie, Tepelná čerpadla, Ceny energií, Zelená úsporám, Stavební materiál, Elektrokola, Dřevostavby, Krize fotovoltaiky

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií