Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Centrální vysavače Husky - akční ceny a doživotní záruka

01. 06. 2012 | Tisková zpráva


Nabídka centrálních vysavačů je velmi široká, opravdu kvalitní výrobky ale tvoří jen zlomek. Mezi špičkové produkty nepochybně patří centrální vysavače Husky - celokovové provedení a průmyslové motory zaručují přístroji skvělý výkon a dlouhou životnost - že nejde o prázdná slova dokládá mimořádná garance, kterou s centrálním vysavačem Husky zákazník získává: na modely s BYPASS technologií nezávislého chlazení je poskytována unikátní doživotní záruka

Tato bezkonkurenční nabídka není jedinou výhodou centrálních vysavačů Husky - nově lze zakoupit originální příslušenství za snížené ceny.
K agregátům Husky Cyklon je dodávaná sada Premium za akční cenu již od 1 800 Kč bez DPH, tedy se zvýhodněním 50 %. Obsahuje hadici s vypínačem v rukojeti, nejpoužívanější nástavce a osvědčenou kombinovanou hubici pro vysávání koberců a hladkých podlah. Součástí je taška na doplňky a držák teleskopické tyče. Na příslušenství je poskytnuta nadstandardní  záruka 5 let.

Za cenu 2 990 Kč bez DPH (zvýhodnění více jak 50 %), získáte ke každé jednotce Husky doplněk VROOM - 7 metrů dlouhou hadici pro úklid suchých nečistot. Stačí vysunout hadici z navijáku a ta si během 3 vteřin poradí s nepořádkem. Po úklidu se skryje v elegantním boxu, který je umístěn v kuchyňské lince, skříni nebo na speciálním stěnovém či stropním držáku.

Nabídka platí do vyprodání zásob, proto s nákupem neváhejte.

Centrální vysavače Husky dodává společnost Newag s.r.o. působící na trhu již 19 let. Více informací na Husky.cz

Tagy: Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií