Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Cena Inovace roku 2010: Nominace pro ThermWet

14. 11. 2011 | Tisková zpráva


Společnost ThermWet byla nominována na cenu ČEEP 2010, a to v kategorii Inovace roku 2010. Nominaci ThermWet obdržel za vývoj rekuperačního výměníku Helix, který je odolný mrazu. Eliminuje tím riziko mechanického poškození výměníku a přináší úsporu energie protimrazové ochrany.

Rekuperační výměník, který nezamrzá

Rekuperační výměník Helix byl vybrán mezi 69 nejlepších projektů, které se utkají o cenu ČEEP 2010. Slavnostní vyhlášení proběhne 23. listopadu 2011 na galavečeru na Žofíně. Bude zde udělována i Cena veřejnosti, proto svým hlasem můžete přispět i vy! Rekuperační výměník Helix má číslo 54.

Děkujeme a větrejte úsporně!

Tagy: Aktuálně, Bydlení, Větrání, Stavba a rekonstrukce, Rekuperace

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií