Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: BRAMAC MONTERO – extra silná krytina

24. 04. 2013 | Komerční sdělení


Počasí je nevyzpytatelné a čas od času nám připraví nemilé překvapení. Zabrat dostávají nejen lidé, ale i jejich obydlí. Především střecha a střešní krytina. Navíc se v poslední době ukazuje, že s extrémními projevy počasí se budeme setkávat stále častěji. Střešní krytina tak musí vzdorovat opakované zátěži v podobě silného větru, krupobití, velkého množství sněhu nebo silného mrazu. Rozmarům počasí proto bez větších problémů odolá jen silná a pevná střešní krytina.

Proto nabízí firma Bramac v letošním roce novinku – betonovou střešní tašku Bramac Montero - krytinu, která je až o 50 % pevnější než vyžaduje norma ČSN EN 490. Je tedy výjimečně odolná a pevná a navíc umožňuje bezpečný a snadný pohyb na střeše.

Bramac Montero je na trhu jedinečný. Jeho originální povrch – hrubá povrchová struktura tvořená zapuštěným granulátem – významně přispívá k omezení sesuvu sněhu. Proto je Bramac Montero vhodný v oblastech s vyšším výskytem sněhu. Povrchová úprava Protector přináší i další výhody – redukuje množství usazených nečistot a výrazně zpomaluje tvorbu mikroorganismů na povrchu tašek.

Střecha pokrytá střešní taškou Montero je nejen odolná proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, ale má také atraktivní vzhled. Nejen díky hrubému povrchu s granulátem, ale i díky čtyřem zajímavým barevným odstínům.

V nabídce najdete čtyři barvy - rubínově červenou, granitově černou, bordeaux a atraktivní verzi canyon. Barevné provedení canyon je totiž vícebarevné a díky tomu má nově pokrytá střecha zajímavý vzhled.

Více na www.bramac.com

 

Tagy: Aktuálně, Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií