Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Anglická elektrokola Wisper opět na trhu

31. 01. 2013 | Komerční sdělení


V hloubi skladu specialisty na elektrokola – pražské firmy ekolo.cz dřímala tato skvělá elektrokola anglické značky Wisper, aby Vám nyní na začátku jarní sezóny udělala radost. Jednak designem a dojezdem a za druhé svou neuvěřitelně výhodnou cenou.

Jedná se Naprosto nová elektrokola, pečlivě zkontrolovaná a následně projetá před předáním pro zákazníka.
V nabídce kompletní řada Wisper s 26 nebo 20palcovými ráfky - skládací, městská a především oblíbená terénní elektrokola s 14 Ah baterií a ohromujícím dojezdem. Baterie několikanásobně proměřeny, s každým kolem dostane zákazník přesný graf s kapacitou jednotlivých článků. Na baterii i na celé e-kolo se vztahuje standardní záruka nového elektrokola od ekolo.cz
 
Terénní elektrokolo Wisper 905se je nabízeno i ve variantě s motorem 500W, což je díky nové legislativě EU možné
Ceny elektrokol Wisper začínají již od 26.900 Kč a končí na 34.900 Kč včetně DPH za luxusní modely Alpino. V ceně elektrokola je pochopitelně také bezplatná servisní prohlídka, brašna na nabíječku a cyklonářadí zn. Agogs.

 Modely elektorkol Wisper jsou skladem v pražském Showroomu ekolo.cz jen v omezeném množství (cca 35 kusů), proto se pro dostupnost konkrétního typu, prosím, informujte na emailu showroom@ekolo.cz,  nebo na tel.: 220 991 111.
 
Detaily o těchto elektrokolech naleznete také v Katalogu Wisper Bikes (PDF v angličtině).

Tagy: Doprava, Aktuálně

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií