Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: Akční nabídka klimatizací Daikin

25. 07. 2013 | Komerční sdělení


Využijte jedinečné možnosti a pořiďte si špičkovou japonskou kvalitu a technologii vyráběnou v České republice (v závodě Daikin Industries CZ v Plzni) za bezkonkurenční ceny! Tato nabídka je platná pouze přes Home C°mfort Expert partnery společnosti Daikin!

Jednotka ComfortCena DaikinAkční letní cenaSleva
FTX25JV RX25JV22 479 Kč14 114 KčUšetříte 8 365 Kč!
FTX35JV RX35JV26 447 Kč16 606 KčUšetříte 9 841 Kč

Pozn.: Uvedené ceny jsou ceny doporučené bez DPH. Akce platí do 31. 7. 2013 nebo do vyprodání zásob.

Klimatizační jednotka Daikin Comfort

Co vám nabídnou jednotky Comfort? 

  • Energetická účinnost až do A+ 
  • Vše, co je potřeba pro optimální vnitřní pohodu a ještě něco navíc 
  • Perfektně ladí s každou stěnou, mají elegantní design 
  • Jednotka je vhodná pro vytvoření optimálního vnitřního klima u vás doma 
  • Speciální čidlo zabraňuje, aby vzduch foukal přímo na tělo 
  • Obsahuje unikátní fotokatalytický filtr s oxidem titaničitým, který rozkládá pachy a brání rozmnožování bakterií, virů a jiných mikroorganismů, zlepšuje kvalitu vzduchu uvnitř místnosti 
  • Velmi tichý provoz: 22 dbA

Víte, že Daikin je největším výrobcem klimatizací na světě?

Společnost Daikin je původem japonská společnost působící celosvětově s největším podílem na trhu HVAC produktů (klimatizace, vzduchotechnika, vytápění, chladírenství). Zaměřuje se pouze na tyto produkty a i díky této specializaci je také inovačním lídrem.

Víte, že Daikin se zabývá klimatizacemi a chladírenstvím již téměř 90 let?

Společnost Daikin byla založena v Osace již roku 1924. První klimatizaci pro občanské stavby vyrobila již roku 1951 a roku 1958 dokonce uvedla na trh své první tepelné čerpadlo. Po celou tuto dobu se Daikin snaží o nejvyšší možnou kvalitu svých produktů, maximální účinnost a tedy minimální provozní náklady.

Víte, že pro Daikin je Česká republika „druhý domov“?

V roce 2003 společnost Daikin otevřela velký výrobní závod na výrobu klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel v Plzni na Borských polích. Tím se stal jedním z nejvýznamnějších investorů a zaměstnavatelů nejen v kraji, ale v celé České republice. V roce 2006 pak Daikin otevřel druhý závod, tentokrát na výrobu kompresorů, jakožto nejdůležitějších komponentů klimatizací a tepelných čerpadel. Díky tomu Daikin v České republice zaměstnává v sezóně až 4 000 zaměstnanců. O klimatizaci Daikin lze tedy říci, že se jedná o špičkovou japonskou technologii vyráběnou „zlatými českými ručičkami“.

Tagy: Aktuálně, Bydlení

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií