Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: 7 zajímavých solárních nabíječek na mobilní telefony

22. 12. 2011 | Marie Leschingerová


Svět bez mobilních telefonů už si dnes dokážeme asi jen stěží představit. Za léta jejich používání jsme si už zvykli na největší omezení v podobě pravidelného dobíjení, takže nutnost připojit jej jednou za čas do elektrické sítě kvůli nabití baterie, bereme jako samozřejmost.

„Solární nabíječky se hodí vždy, když zrovna nemáte přístup k elektrické zásuvce.“

Pokrok vědy a techniky jde ale neustále kupředu a tak dnes už nabíjení mobilního telefonu ze sítě není jedinou možnou variantou. Stále častěji se na trhu setkáváme se solárními nabíječkami, kterým k nabití vašeho mobilního telefonu stačí sluneční záření. Taková nabíječka, která už vás neomezuje v používání mobilního telefonu pouze v rámci civilizace, může být třeba milým dárkem pro někoho blízkého. Pojďte se podívat, jaké solární nabíječky na trhu najdete.

Fotovoltaická Amp přenosná solární nabíječka

Tahle solární nabíječka vám nabije mobilní telefon celé řady značek - od iPhone, BlackBerry, HTC, přes Motorolu a další. Kromě toho vám poslouží třeba i pro nabití digitálního fotoaparátu, videoher nebo přenosné GPS. Za jednu hodinu nabíjení už váš telefon zvládne i tříhodinový hovor. Nabíječka obsahuje 3 000 mAh dobíjecí baterii a 2W solární panel.


Fotovoltaická Amp přenosná solární nabíječka. Zdroj: http://11l.us/ee

následující kapitola >

Tagy: Aktuálně, NazelenoPlus

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií