Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Aktuálně: 1. místo pro stánek HAAS FERTIGBAU na FOR ARCH 2011

26. 09. 2011 | Tisková zpráva


Společnost HAAS FERTIGBAU Chanovice s.r.o. se ve dnech 21. – 25. 9. 2011 zúčastnila mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. Tisíce návštěvníků mělo možnost se seznámit s produkty společnosti HAAS FERTIGBAU Chanovice s.r.o., která je předním výrobcem dřevostaveb a její certifikované rodinné domy patří mezi to nejkvalitnější, co lze v tomto oboru na českém i zahraničním trhu s dřevostavbami nalézt. 

Novinka: Exkluzivní rodinné domy Harmony 4 GARDEN a Harmony 4 DUO

Protože společnosti HAAS FERTIGBAU Chanovice s.r.o. stále inovuje své produkty, představila na veletrhu svou NOVINKU – exkluzivní rodinné domy Harmony 4 GARDEN Harmony 4 DUO. Oba rodinné domy byly vydesignované z nejúspěšnějšího rodinného domu Harmony 4.

Rodinný dům Harmony 4 GARDEN je určen těm, kteří chtějí co nejméně zastavět plochu svého pozemku a chtějí si užívat krásy své zahrady plnými doušky. Rodinný dům Harmony 4 DUO je absolutní novinkou ve dvojdomech a je navržen pro ty, kteří chtějí mít nablízku svou rodinu, či přátele, aby si s nimi mohli užívat společné chvíle.

Financování dřevostaveb: Spolupráce HAAS FERTIGBAU a České spořitelny

Naprostou bombou je NOVINKA ve financování dřevostaveb! Společnost HAAS FERTIGBAU Chanovice s.r.o. se stala průkopníkem v této oblasti a navázala spolupráci s Českou spořitelnou. Výsledkem je velmi úzké partnerství a na trhu zcela ojedinělý finanční produkt. Česká spořitelna jako jediná banka v České republice rozšířila svoji nabídku o zcela nový produkt určený speciálně pro financování montovaných rodinných domů – dřevostaveb.

Tento produkt velmi citlivě reaguje na způsob výstavby certifikovaných rodinných domů HAAS FERTIGBAU, která je vždy rozdělena do 3 fází – příprava, dále výroba jednotlivých stavebních elementů a prvků ve výrobním závodu a následná montáž probíhající na staveništi. Tento třífázový certifikovaný způsob výstavby je nejen velmi kvalitní a s vysokými zárukami kvality a jakostí prováděných prací pro klienta, ale je také velmi rychlý.

A právě vysoká rychlost této certifikované výstavby je parametr, který ne vždy dovoloval využít běžných bankovních produktů pro zajištění úvěrových prostředků. Nový produkt České spořitelny však s takovou rychlostí výstavby počítá a umožňuje klientům financovat rodinné domy HAAS FERTIGBAU velmi zjednodušeně, přehledně a dokonce bez nutnosti zajištění úvěrových prostředků jinou nemovitostí, kterou většina klientů k dispozici nemá. Poskytnuté úvěrové prostředky budou zajištěny vždy příslušným pozemkem a stavbou nového rodinného domu.

Společnost HAAS FERTIGBAU vyhrála soutěž o nejkrásnější stánek veletrhu

Velmi důležitým okamžikem veletrhu se stalo pro společnost HAAS FERTIGBAU Chanovice s.r.o. vyhlášení soutěže pro účastníky veletrhu FOR ARCH 2011 o nejkrásnější stánek veletrhu, kde se tato společnost umístila na prvním místě. Výstavní stánek společnosti HAAS FERTIGBAU s.r.o. je ukázkou umu pracovníků této společnosti.

Tagy: Energie, Aktuálně, Nízkoenergetické a pasivní domy, Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál, Dřevostavby

Vyhrajte LED žárovku nebo 8 GB USB!

Víte, že energetická společnost E.ON letos nabízí dotaci na nákup izolačních materiálů? A chtěli byste vyhrát úspornou LED žárovku nebo USB flash disk s kapacitou 8 GB? Odpovězte na jednoduchou otázku a výhra může být vaše.

Energetická společnost E.ON nabízí pro stávající i nové zákazníky unikátní renovační balíčky, díky kterým můžete nakupovat izolační materiály se slevou až 40 %. Nabídka produktů, na které se sleva vztahuje, je tak široká, že zde naleznete vhodný typ izolace prakticky pro každý projekt od kontaktního zateplení fasády, až po akustickou izolaci podlahy. Výhodné je, že se sleva vztahuje výhradně k nákupu izolačních materiálů, samotné provedení zateplení či izolace následně zrealizujete buď vlastními silami, nebo s vámi vybranou firmou.

Můžete využít jeden, více, nebo také všechny renovační balíčky. Teď už se tedy zbývá jen rozhodnout, které renovační balíčky jsou vhodné pro váš projekt. Abychom vám toto rozhodování zpříjemnili, připravili jsme pro vás soutěž, ve které se 20 výherců může těšit na LED žárovku nebo USB flash disk 8GB. Soutěže se může zúčastnit úplně každý. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte společně s kontaktními údaji od 3. 5. 2013 do 31. 5. 2013.

Soutěžní otázka:

Kolik renovačních balíčků nabízí energetická společnost E.ON v roce 2013?

4
7
8

Kontaktní údaje:

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                      

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií